Batman 1989 türkçe dublaj izle 720p. Batman 1989 720p HD Türkçe Dublaj İzle 2019-01-22

Batman 1989 türkçe dublaj izle 720p Rating: 5,3/10 1897 reviews

Batman 3 izle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

. Batman 3 izle, Batman 3 full izle, Batman 3 türkçe dublaj izle, Batman 3 hd izle, Batman Forever izle, Batman Daima Serinin bu bölümünde,şehrin kahramanı Batman, Riddler ve ikiz surat adlı iki suçluya karşı mücadele ediyor. Telif ve diğer bilgiler için en hızlı iletişim : cozumx. Suçlular çoğunlukla batıl inanç sahibidir, ve korkak. Savcı Harvey Dent ile komiser Gordon'un tüm çabalarına karşın, şehir giderek daha güvensiz bir hale gelmektedir.

Next

Batman 1989 720p HD Türkçe Dublaj İzle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Batman Kara Şövalye Dönüyor izle, Batman Kara Şövalye Dönüyor türkçe dublaj izle, Batman Kara Şövalye Dönüyor full izle, Batman Kara Şövalye Dönüyor hd izle, Çizgi roman serisinden sinemaya uyarlandı. Ona yol gösteren Ra's Al Ghul ile yolu te. Filmin yönetmen koltuğunda Tim Burton otururken senaryosunu Sam Hamm ile Warren Skaaren yazıyor. Batman ve Robin ise bu defa Gotham şehrini bitki ve buz ile kaplamaya çalışan Buz Adam ile baş etmek zorundadırlar. Yarasa Adam Batman iş başında.

Next

Batman (1989) izle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Sinegram adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Savcı ve Komiser ne kadar uğraşsada bu suçları dindiremiyor. If there's a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. Bu yüzden kendisine onların yüreğine korku salacak bir gizli kimlik seçmiştir. Ve bir anda ortaya kara şovalye çıkıyor.

Next

Batman 1 (1989) Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı izle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Savcı Harvey Dent ve Polis Komiseri Jim Gordon ellerinden geleni yapmaktadırlar fakat şehir yinede giderek güvensiz bir yere dönüşmektedir. Batman'in Joker tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı, hikayenin başladığı o harika sinema filmi sinegram1. Ve bir anda ortaya kar. Savcı Harvey Dent ve komiser Gordon, her ne kadar ellerinden geleni yapsalar da işler giderek sapsarmakta. Kötülere karşı yeni mücadelesinde Batman'in yeni ortağı mükemmel çocuk Robin'dir.

Next

Batman 1989 720p HD Türkçe Dublaj İzle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Savcı ve Komiser ne kadar uğraşsada bu suçları dindiremiyor. Başrollerini Hızlı ve Öfkeli'de olduğu gibi D. Yarasa Adam Batman Michael Keaton iş başındadır. Hiç bir suçluya aman vermeyen Batman artık. Gotham Şehrini bu iki suçlunun elinden kurtarmaya çalışırken aynı zamanda doktor Chase Meridian'â aşık olmuştur. Bunun için adresine e-posta gönderdiğiniz takdirde ilgili sayfalar 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.

Next

Batman — Türkçe Dublaj Full HD İzle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Bir gazeteci olan genç ve güzel bir bayan Vicky Vale ise Yarasa adamın sırrını ortaya çıkarmak istemektedir. Bulunduğu şehir sürekli tehdit altında çünkü hep güvensiz bir ortam gelişmekte. Gotham şehrini kötü adamların elinden kurtarmak isteyen Batman çok zorlu kişilere karşı savaşacaktır. Dedesi genç oğlana sık sık savaş anılarını anlatır ve onu be. Yorum atmayı unutmayın lütfen, çok teşekkür ederiz : Sinegram1. Savcı Harvey Dent ve komiser Gordon, her ne kadar ellerinden geleni yapsalar da işler giderek sapsarmakta. Öte yandan Jack Napier, yanlışlıkla asit kazanına düştükten sonra şehrin psikopat palyaço suç kıralına, Batman'in azılı düşmanı sinirbozucu Joker'e dönüşür.

Next

Batman 1 (1989) Türkçe Dublaj veya Türkçe Altyazılı izle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Gotham Şehri, karanlık, tehlikeli ve gotik! İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebini iletişim bölümünden bize gerçekleştirebilirler. Üstelik aklındaki tek kadın Vicky Vale iken. Bu korkutucu, karanlık ve suç ile yürüyen şehirde sadece koruma olarak bir polis departmanı kalmıştır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,aşağıdaki mail adresinden bize ulaşabilirler. Kendine yarasa adam diyen süper kahramanımız Batman bütün suçluların hadidini bildirmek için şehir polisine yardımcı oluyor. Yarasa Adam Batman iş başında.

Next

Batman izle Türkçe Dublaj 720p HD

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

İf you think some videos is copyrighted, send us email and allow us 2 working days to delete the video. Batman Başlıyor izle, Batman Başlıyor full izle, Batman Başlıyor türkçe dublaj izle, Batman Başlıyor hd izle, Batman Begins izle, Bruce Wayne ailesinin öldürülmesinden sonra Asya'ya taşınır. DizivDizi ekibi olarak iyi seyirler dileriz. Peki aslında milyoner ve kadın avcısı Bruce Wayne bu çifte hayatı nasıl sürdürecektir? Gazeteci Vicky Vale, onun sırrını çözmeye kararlıdır. Batman ve Robin aralarındaki ortaklığın bozulmalarına engel olmaya çalışırlar. Suçlular çoğunlukla batıl inanç sahibidir, ve bir o kadar korkaklardır. Çaresiz bir Kara Şovalye yani Yarasa Adam ortaya çıkmak zorunda.

Next

Batman — Türkçe Dublaj Full HD İzle

batman 1989 türkçe dublaj izle 720p

Merhaba sevgili film severler, bugün sizlere keyifle izleyebileceğiniz bir film paylaşıyoruz. Batman 4 izle, Batman 4 full izle, Batman 4 türkçe dublaj izle, Batman 4 hd izle, Batman ve Robin'in ilişkilerini bozmak isteyen birçok insan çıkar. Buraya ulaşan talep ve şikayetler hukuksal olarak incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde, ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden kaldırılacaktır. Film hayali bir şehir olan Gotham şehrinde geçiyor. Batman hem şehirdeki diğer suçlularla uğraşmaktadır hem de en azılı düşmanı Joker'e karşı bir mücadele içindedir.


Next