Beata kozidrak miłość jest obok nas. Onet 2019-01-12

Beata kozidrak miłość jest obok nas Rating: 6,4/10 1742 reviews

Beata

beata kozidrak miłość jest obok nas

Miłość znów przeszła obok, dała sens pustym słowom. Wciąż jednak jest pewna, że wielka miłość jest jej pisana. Jak sama mówi, wcześniej nie miała na krążek wystarczająco dobrego pomysłu. W moich tekstach będzie trochę tematów damsko-męskich. Mam starsze rodzeństwo, które nie tylko ciągle słuchało muzyki, ale mój brat grał też na gitarze, śpiewał, moja siostra śpiewała i pisała teksty. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn.

Next

Beata Kozidrak

beata kozidrak miłość jest obok nas

A Beata jest tym razem nie tylko ich autorką, ale także kompozytorką i współkompozytorką większości piosenek. Beata Kozidrak w lipcu ubiegłego roku rozwiodła się po 37 latach małżeństwa z mężem Andrzejem Pietrasem 63 l. Nigdy też Pani o nim tak pięknie i otwarcie nie mówiła. Tak naprawdę nie chodziło o to, jaką oni grają muzykę, tylko o to, że na scenie stał mikrofon i trzy razy w tygodniu - czy padał śnieg, czy deszcz, czy paliło słońce - ja po poprostu jechałam, żeby śpiewać i żeby mieć kontakt z mikrofonem. Wyobrażacie sobie Beatę, jak biegnie ulicami Chicago, trzymając 10-centymetrowe szpilki w rękach? Ale jak się trwa wiele lat w związku i jest fajnie, to znaczy, że jesteśmy mądrymi kobietami. Teraz wszyscy czekają na nową płytę, która zapowiadana jest na wiosnę.

Next

Kozidrak: sposób na dobry wygląd to

beata kozidrak miłość jest obok nas

Jesteś taka młoda, pomyśl o tym, że życie jest piękne, tyle nas jeszcze czeka. Żałuję, że nikt nie idzie do przodu. Artystka zdecydowanie odrzuca taką interpretację piosenki, jaką narzuciły tabloidy. Myślę, że przyjaźń, że miłość. Myślę, że czasami warto tak się wyciszyć, nabrać powietrza w płuca i pomyśleć o tym, że mamy jedno życie i trzeba się nim naprawdę cieszyć. Ruchome wydmy Każdy dzień jest inny, Każdy z nich niewinny, Bo czas już nie ma z nami żadnych szans.


Next

Bajm

beata kozidrak miłość jest obok nas

Chodziło o to, by w proces twórczy nie ingerował jej mąż i menedżer, Andrzej Pietras. Zawsze byłam szczera i naturalna. Ugryzie w język gdy głupio powiem. Krążą nawet pogłoski, że u jej boku pojawił się nowy mężczyzna. I już to spotkanie było bardzo owocne, bo zamknięte pierwszą gotową piosenką. Poza tym zdjęcia często były robione w jakichś dziwnych sytuacjach, np.

Next

BEATA KOZIDRAK

beata kozidrak miłość jest obok nas

Jestem szalenie dumna, że znalazłam się w takim momencie życia, kiedy nie muszę niczego nikomu udowadniać. Bardzo mu za to dziękuję — wzrusza się gwiazda. Bardzo mi się spodobała, więc przyjechałam do niego do Radomia i wtedy się poznaliśmy. Trzeba wyciągnąć wnioski i iść dalej. Na pewno tworzą swoją muzykę, z bardzo fajnymi i mądrymi tekstami, niemniej jest ich na naszej scenie mało.

Next

Kozidrak: sposób na dobry wygląd to

beata kozidrak miłość jest obok nas

Moja publiczność zna te wszystkie wielkie hity, wie, czego się spodziewać i oczekuje również, że ja stworzę taki klimat, że oni będą mogli zapomnieć o swoich troskach, a ja o swoich. Jeszcze nie było Bajmu, a Andrzej miał narzeczoną! Przeżyłaś to nie raz, rany wyleczył czas Serce wybija rytm, tańczysz jak każe Ci Miłość znów przeszła obok, dała sens pustym słowom. Ucieka tak by wiatr go dogonił. Miała przecież w kim wybierać… - Kiedy w branży poszedł szum, że przymierzam się do nagrania wydawnictwa solowego, otrzymałam różne propozycje. Coś więcej niż więzy Przeprowadzka sprawiła, że artystka stała się celem mediów plotkarskich i paparazzi, którym wcześniej rzadko chciało się jeździć do Lublina tylko po to, by ją sfotografować.

Next

Obok Nas

beata kozidrak miłość jest obok nas

Przede wszystkim nie spiesz się, wyluzuj, są wakacje, świeci słońce. Uwierzy wtedy, gdy wypuści z dłoni. W ostatnim odcinku uroniła kilka łez nad matką wychowującą niepełnosprawnego syna, która zdecydowała się zaśpiewać Szklankę wody. Podobnie zareagowała jej córka Kasia, która siedziała rząd niżej. Andrzej nauczył się przy-najmniej przez chwilę być w tym domu i zajmować się inną materią niż sprawy zespołu, produkcji i rozmowy z kontrahentami. Wisiałam w powietrzu, opadłam bez sił.

Next

Obok Nas

beata kozidrak miłość jest obok nas

To ma ogromny wpływ na moją twórczość. Myślę, że w każdym z nas jest dużo dobra, uroku, magii, które często ukrywamy z lęku, bo czasami ktoś został zraniony w miłości, w przyjaźni i potem boi się znowu otworzyć, zaufać. Cały czas mówię o tym samym. Czy prywatnie jest takim wulkanem energii jak na scenie? Podpatrując różne związki, zauważyłam, że dość często powtarzają się w nich niektóre sytuacje i ja mam na ich temat swoje przemyślenia, pewne wskazówki. Długo nie mogłam napisać do niej tekstu, bo to były czasy stanu wojennego, wszystkie emocje były związane z buntem przeciwko polityce. Ucieka tak by wiatr go dogonił.

Next