Koray avci ask sana benzer english lyrics. Songtext von Koray Avcı 2019-01-14

Koray avci ask sana benzer english lyrics Rating: 6,1/10 100 reviews

Übersetzung Koray Avcı

koray avci ask sana benzer english lyrics

D Sensiz, C Am Bm Geçen her ömür küle benzer. Arkadaş ortamlarında da söylenen şarkılar artık Youtube üzerinde yayınlanmaya başlamıştır. Sensiz geçen her ömür küle benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer. Komm eines Tages raus und komm weg Um mein Leben zu verpacken Weil es ein Atemzug ist, dass Liebe wie du ist Weil mein Leben Sar ist Ich bin ein Atemzug der Liebe Der Mond scheint in den Himmel, Das Wort schmerzt im Herzen, Das blinkende Wasser ist wie du Der Mond scheint in den Himmel, Das Wort schmerzt im Herzen, Das blinkende Wasser ist wie du Viel Zeit habe ich mich in einer urkomischen Liebe verbrannt Sag mir, wie geht ein großes Leben weiter? Kendine has kişiliği ve yorumu ile de birlikte artık şehir şehir, üniversite üniversite konserler vermektedir. Senle geçen her ömür sana benzer Şimdi, söyle bu hayat nasıl geçer? Hoyrat bir aşk içinde yandım çok zaman Söyle, koca bir hayat nasıl geçer? Küçük yaşlardan itibaren müzik konusunda merakı olan Koray Avcı, bundan yıllar yıllar öncesinde Yetenek Sizsiniz Türkiye programına katılarak beatbox performansında bulunmuştur.


Next

Songtext von Koray Avcı

koray avci ask sana benzer english lyrics

Ask Sana Benzer از Koray Avcı ترجمه و معنی آهنگ عشق شبیه توئه از کورای آوجی Bir gün çıkıp gel uzak yollardan یه روزی بلند شو و از اون راه های دور بیا Benim can yaramı sarmak için برای بستن این درد های جون من Çünkü bir nefes ki aşk sana benzer چون عشق یه نفسه و شبیه توئه Benim can yaramı sar gülüm çünkü ای گلم زخم عمیق جون مرا ببند چونکه Benim bir nefes ki aşk sana benzer عشق من یه نفسه و شبیه توئه Gökte parlayan ay, ماه ای که آسمان می درخشه Kalpte incinen söz, حرفی که در دل درد میاره Çölde ışıldayan su sana benzer آبی که در طبیعت می درخشه شبیه توئه Gökte parlayan ay, ماه ای که آسمان می درخشه Kalpte incinen söz, حرفی که در دل درد میاره Çölde ışıldayan su sana benzer آبی که در طبیعت می درخشه شبیه توئه Hoyrat bir aşk içinde yandım çok zaman مدت طولانی ای سوختم به خاطر یه عشق ظالم Söyle, koca bir hayat nasıl geçer? Sensiz geçen her ömür küle benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer. Bm C Em Gökte parlayan ay kalpte D Bm İncinen söz çölde C Am D C Bm Işıldayan su sana benzer. با تشکر از حسن نیت و انتخاب شما خواهشمندیم که با نظرات و پیشنهادات خود ما را همراهی کنید. Videonun meşhur olması onu sokaklarda şarkı söyleyerek para kazanmaktan alı koymamıştır. Bm Hoyrat C Am Bm Bir aşk için de yandım çok zaman, Em Söyle koca bir hayat nasıl geçer? Bm C Em Gökte parlayan ay kalpte D Bm İncinen söz çölde C Am D C Bm Işıldayan su sana benzer. Senle geçen her ömür sana benzer Şimdi, söyle bu hayat nasıl geçer? Nitekim şöhretinin her geçen gün çok daha ciddi bir şekilde artış göstermesi, arkadaşı Köksal Fındık ile çok daha profesyonel videolar çekerek internet üzerinde daha etkin bir şekilde yer almak adına ikiliyi teşvik etmiştir. در صورت موجود نبودن آهنگ مورد نظرتان با ورود به قسمت درخواست ترجمه و آکورد، آکورد ها و ترجمه های مورد نظر خود را از ما بخواهید.

Next

Übersetzung Koray Avcı

koray avci ask sana benzer english lyrics

Jedes Leben, das mit dir einhergeht, ist wie du Nun, sag mir, wie geht dieses Leben weiter?. Aslen Erzincanlı olan Avcı, hayatının çok önemli bir kısmını Ankara şehrinde geçirmiştir. Bu video sayesinde kısa bir zaman dilimi içerisinde çok ciddi bir kitleye ulaşmıştır. Volkan Konak şarkılarını da ciddi anlamda güzel söyleyen ve şiveyi yakalayan kimyası ayrıca sevilmiştir. D Senle, C Am Bm Geçen her ömür sana Benzer, Em Şimdi söyle bu hayat nasıl geçer? Bir gün çıkıp gel uzak yollardan Benim can yaramı sarmak için Çünkü bir nefes ki aşk sana benzer Benim can yaramı sar gülüm çünkü Benim bir nefes ki aşk sana benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer Gökte parlayan ay, Kalpte incinen söz, Çölde ışıldayan su sana benzer Hoyrat bir aşk içinde yandım çok zaman Söyle, koca bir hayat nasıl geçer? بگو که تموم عمر چه طور می گذره معنی آهنگ Ask Sana Benzer از Koray Avcı Senle geçen her ömür sana benzer هر عمری که با تو میگذره شبیه توئه Şimdi, söyle bu hayat nasıl geçer? Jedes Leben, das ohne dich vergeht Der Mond scheint in den Himmel, Das Wort schmerzt im Herzen, Das blinkende Wasser ist wie du Der Mond scheint in den Himmel, Das Wort schmerzt im Herzen, Das blinkende Wasser ist wie du Der Mond scheint in den Himmel, Das Wort schmerzt im Herzen, Das blinkende Wasser ist wie du Der Mond scheint in den Himmel, Das Wort schmerzt im Herzen, Das blinkende Wasser ist wie du.

Next

KORAY AVCI

koray avci ask sana benzer english lyrics

Ankara şehrinin kültürünü tam anlamı ile alan ve bu anlamda köken olarak Erzincanlı olduğundan dolayı şivesi de bu bölgelere doğru yatkın isimlerden birisidir. . . . .

Next

Koray Avcı

koray avci ask sana benzer english lyrics

. . . . .

Next

Koray Avci

koray avci ask sana benzer english lyrics

. . . . .

Next

Songtext von Koray Avcı

koray avci ask sana benzer english lyrics

. . . . . . .


Next

ترجمه متن آهنگ Ask Sana Benzer از Koray Avcı

koray avci ask sana benzer english lyrics

. . . . .

Next

Koray Avci

koray avci ask sana benzer english lyrics

. . . . . .

Next

KORAY AVCI

koray avci ask sana benzer english lyrics

. . . . . . .


Next